تجزیه و تحلیل اطلاعات استراتژیک در یک نگاه

داشبورد مدیریتی نگاه امکان مصور سازی داده را به شما می دهد که بتوانید مهم ترین پرسش های شرکت خود را پاسخ دهید.

برای یک مدیر یا کارشناس، در حوزه عملکردی، پرسش های زیادی وجود دارد، که به جز با گزارش های مختلف و خوانا، راه حل موثر دیگری شاید وجود نداشته باشد. انواع مختلفی از گزارش وجود دارد که بتواند به مدیران کمک کند. گزارش های طولانی متنی، یا گزارشات شفاهی نوعی از این گزارشات هستند. گزارشات متنی، طولانی هستند و بازده و خواندن و تحلیل آن ها زمان زیادی از مدیران میگیرد. گزارشات شفاهی نیز نیاز به حضور اعضای مختلف سازمان ها دور یک میز و ارتباط موثر با یکدیگر دارد که یا همیشه در دسترس نیست و یا وقت زیادی را از نیروهای انسانی یک سازمان میگیرد.

داشبوردهای مدیریتی این قابلیت را دارد که در یک نگاه، بتواند یک چکیده و خلاصه ای از اطلاعات را به مدیران و کارشناسان شرکت ارائه نماید و آن ها را در تصمیم گیری های سازمانی کمک کند.

داشبورد نگاه، با استفاده از تکنولوژی های روز مهندسی نرم افزار، یک زیرساخت بسیار مناسب، راحت و سریع را برای کاربران فراهم میکند، تا بتوانند با صرف کمترین زمان، بیشترین اطلاعات ممکن را دریافت کنند. مشاوران و تیم پیاده سازی داشبورد نگاه با ارائه راهکارهای مناسب و دقیق، داده های مختلف و متفاوت سازمان ها را با قدرت به مصور سازی می کنند. این در حالی است که انعطاف این داشبورد، باعث می شود، هر زمان که نیاز به تغییرات و یا اضافه کردن گزارشی خاص داشته باشید، خودتان نمودارهای جدید و گزارشات جدید را ساخته و از آن ها استفاده کنید.

درباره ما

همگام با تمرکز بر ارائه راه حل های کلان سازمانی که پیاده سازی آنها اکثرا مستلزم شخصی سازی / بومی سازی می باشد، مجموعه نرم افزاری الماس اسپادانا با در نظر گیری نیازمندی های عنوان گردیده توسط مخاطبین مختلف، اقدام به تولید طیفی از محصولاتی نموده است که در کمترین زمان ممکن و بدون اعمال تغییراتی عمده، آماده بهره برداری هستند.

تماس با ما

آدرس : تهران
تلفن : 09120690976
ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
سایت : www.almasgrp.com
بالا